Pompa zębata PE — 100

Pompa zębata PE — 100

   U nas można kupić  pompy zębate РЕ - 100, które  są przeznaczone do pompowania  melasy i innych płynów, nie zawierający się w zawiesinie cząstek stałych substancji posiadających właściwości ścierne i środa których nie ma niszczącym działaniem na żeliwo szare. Sprzęt spełnia wszystkie normy sanitarne.
   Uzyskać szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej lub telefonicznie.

Typ ogłoszenia: sprzedam
 
Zamówienie
 
publishDo góry
 
Kupić pompy hydrauliczne można tutaj!

Kupić pompy hydrauliczne można tutaj!

12.05.2016

Oferujemy asortyment pomp hydraulicznych, które są przeznaczone do pompowania różnego rodzaju substancji płynnych mianowicie mleka wapiennego, brzeczki, zacieru i innych płynów podobne…

Typ: sprzedam

 
 
Pompa pionowa dwutłokowa АНВ - 125

Pompa pionowa dwutłokowa АНВ - 125

12.05.2016

Oferujemy Państwu pompy pionowe dwutłokowe АНВ - 125, które są przeznaczone do pompowania mleka wapiennego, brzeczki, zacieru i innych płynów podobne do lepkości. Pompa działa od…

Typ: sprzedam

 
 
 

Kontakty

Zakład Budowy Maszyn PSA Barskij
(główne biuro)

23000, Ukraina, Winnica, m. Bar, ul. Kasztanowa, dom 5
  • +38 (0434) 1214XX

Rodzaje działalności

Zakład Budowy Maszyn PSA Barskij - jedna z wiodących firm produkuje urządzenia technologiczne dla różnych gałęzi przemysłu.
Przeprowadzona certyfikacja wszystkich rodzajów sprzętu i poziom techniczny produktów, spełnia wysokie standardy jakości, jak w krajach WNP i Europy.
Zakład Budowy Maszyn PSA Barskij oferuje swoje usługi w produkcji maszyn i urządzeń dla zakladów przetwórczych oraz żywienia dla niemowląt i dzieci, a mianowicie: maszyny do rozlewania soków oraz produktów płynnych. Sprzęt do produkcji cukierniczej, a mianowicie maszyny do przeciągania karmelu działania okresowego, maszyny liniowo-tnące, dozowniki do syropu cukrowego, maszyny do kalibrowania, maszyny chłodzące. Ponadto, zakład zajmuje się produkcją różnych rodzajów pomp, naprzykład, pompy zębate, pompy pionowe dwutłokowe.
Więcej informacji telefonicznie lub na stronie internetowej

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create